Gardella Pergola Tente Çeşitleri
PERGOLA TENTE NEDİR?

Çatısı olmayan mekanlarınızdan memnun değilseniz size Gardella Garden projelerinden olan pergole tente uygulamasından bahsetmek istiyoruz. Hem ekonomik, hem dayanıklı, hem de estetik görünümlü; dış mekanlarda tüm hava şartlarına dayanıklı açılır-kapanır bir sistemdir. Yüzlerce renk seçeneği ve özenle hazırlanan blockkout kumaşı ile dış mekanlardaki açık alanlarınızı kapatarak şık, kullanışlı ve konforlu bir kapalı alan elde etmiş olursunuz. Böylelikle kış aylarında da açık mekanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Gardella Garden pergole tente sistemi yalnızca konutlarda değil aynı zamanda kafe ve restaurant gibi yerlerde de kullanılabilen bir sistemdir. Dilediğiniz alanın ölçüleri alınarak özel üretim yapılabilmektedir. Size de bu profesyonel Gardella Garden projesinin keyfini sürmek kalır…

PERGOLA TENTE UYGULAMA & AÇILIŞ

Estetik cazibeli dört mevsim arasında kullanıma uygun isteğe bağlı profil ve kumaş renkleri seçimi çeşitli uygulama boyutları geniş alanları kapatmak için birkaç sistemi birleştirmek mümkün. Farklı aydınlatma ışık tipleri ve aydınlatma renklerinin seçimi mümkün.

PERGOLA TENTE ÖZELLİKLERİ

Uzaktan kumanda ile çalışma, Kumanda çeşitli uygulama seçenekleri, Minimum sessizlikte çalışma, Düşük bakım ve maliyetsiz, Kurulum ve taşıması kolay, Farklı aydınlatma seçenekleri ile gün batımında eşsiz manzara.

PERGOLA TENTE AVANTAJLARI

Bireysel geometriler gerçekleştirilebilir (açık alanlara, bahçelere, verandalara, balkona ve çatılara uyarlanabilir). Rüzgar, yağmur ve hatta kar yağmasına karşı koruma sağlar ve tüm hava şartlarına dayanıklıdır. Güçlü rüzgar vb. hava şartlarında dayanıklı ve esnekliliğiyle üstesinden gelir. Enerji tasarrufu sağlar ve iç dekorasyonunuzu, mobilyalarınızı, zemin ve halılarınızın solmasını önler.