Gardella Bioclimatic Çeşitleri
Bioclimatic Nedir?

Gardella Garden’ın hizmetlerinden olan Bioclimatic Sistem, yüksek seviyede modern şık tasarımları ve termal konforu sizlere sunar.

Bioclimatic sistem birbiriyle uyumlu şekilde dönen paneller sayesinde güneş, rüzgar, yağmur, kar gibi hava koşullarında problemsiz ve sağlıklı koruma sağlar. Bioclimatic sistemle ortamı havalandırırken hemde güneş ışıklarını dengeli ve mükemmel şekilde keserek ortamınızı ferahlatarak sizlere konforun tadını çıkartmayı sağlar.  Yağmurlu ve karlı havalarda toplanan suyu destek kolonlarından gitmesi üzere tasarlanarak iyi değil hava koşullarında konforunuzdan ödün vermemenizi sağlar. Doğadaki tüm sert hava şartlarına karşı dayanıklı olması ile uzun seneler kullanımı sürdürüle bilir.

Gardella Garden Bioclimatic pergola sistem; sensör, panel, aydınlatma ve çeşitli aksesuarlar ile mükemmel biçimde birleştirilerek Bioclimatic sisteminizi daha şık hale getirir. Gardella Garden olarak Bioclimatic sistemiyle sizlere en zorlu hava koşullarında dahi etkili ve kesin çözümler sunmayı sürdürüyoruz.

Entegre LED Işıklar

Dönen bıçaklara direk olarak monte edilen LED ışıklar, bioclimatik sisteminize kusursuz bir biçimde entegre edilebir. Işığın yoğunluğunu, akşamları için istediğiniz ambiyansa göre ayarlayabilirsiniz.

Sensörler

Sensörler, hava şartlarına göre bıçakların eğimini değiştirerek alanınızı korur. Bıçaklar yağmur anında otomatik olarak kapanır ve rüzgar durumunda açılır.

Uzaktan kumanda

Uzaktan kumanda ile, bıçakların yönünü, panjurların konumunu ve ışık yoğunluğunu yönetin. Tüm ekipmanlarınız uzaktan etkinleştirilebilir ve kontrol edilebilir.