Gardella Motorlu Kasetli Tente Çeşitleri
Motorlu Kasetli Tente

Motorlu Kasetli tente, açılabilir tente sınıfındaki en şık görünümü olan ve kapandığında en az yer kaplayan uzaktan kumandalı modeldir. Tam Motorlu Kasetli Tente ve Yarım Motorlu Kasetli Tente modelleri olan bu sistem ürünlerimiz arasındaki en estetik ve nitelikli gölge sistemidir. Ürünün mekanik ve kumaş sistemi alüminyum yapıdaki tam kaset modülü ile korunarak bakım gerekmeden temiz kalmaktadır. Sisteme ekstra direnme katan alüminyum gövdesi, kapalı konumdaki mütevazi görüntüsü ile mekanınıza bütünüyle uyum sağlar. Isterseniz tentenizi olumsuz hava şartlarına karşı, siz evde olmasanız dahi sensörler yardımıyla korunaklı hale getirebilirsiniz.

Sistemin en modern ve en gelişmiş üründür. Bu model kapandığında mekanizma ve kumaş bütünüyle kaset İçinde kalır. Motorlu Kasetli tente sadece gölge sağlamakla kalmayıp etkisinde bırakan dizaynı ile cephelere estetik katar. Kompak bir dizayna sahip olmasının verdiği avantajla kumaşın ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından korur.

Motorlu Kasetli tente modelinde kumaş toplama kısmındaki PVC kaplı Alüminyum koruma, tentenin açık pozisyonda iken bile kumaşı dış etkenlerden korunmasını sağlar. Bu modeldeki bir özellikte kaset üst kapağındaki temizlik fırçası yardımı ile tente kumaş her kapanışta temizlenir.Gene kaset kısmında ki conta ile harika kapanma sağlar.

Motorlu Kasetli Tente sisteminde kullanılan Kumaş

Motorlu Kasetli Tente sisteminde Akrilik kumaş kullanılmaktadır yurt dışından ithal edilen Akrilik kumaşın 5 Yıl Solmaz , Su geçirmez ve Çürüme yapmaz teminat kapsamındadır.

Motorlu Kasetli Tente sisteminde kullanılan Motor

Motorlu Kasetli Tente sistemi uzaktan kumandalı tüp motor ile çalışmaktadır kullanılan motor Fransa’dan ithal edilmektedir ürünün markası Somfy ilave olarak otomasyon seçeneği Rüzgar gülü Güneş ve Yağmur sensörü kullanılmaktadır

Motorlu Kasetli Tente Sistem Özellikleri

Motorlu Kasetli tente sistemi ürün yelpazemizdeki en modern ve en gelişmiş üründür. Yalnızca gölge sağlamakla kalmayıp etkileyici dizayna da haiz olup cephelere estetik görünüm katar. Kumaşı ve çalışma mekanizması doğa şartlarından etkilenmez.