Rehau Kapı Pencere Sistemleri

Üstün şekil verilebilirlik, mutlak tasarım özgürlüğü ve optimum fiyat-performans ilişkisi – Yüksek kaliteli PVC malzemeden üretilen kapılar ve pencereler için bu özelliklerin tamamı geçerlidir. Profillerimizi ayrıca çok özel bir yüzey özelliğiyle donatıyoruz: High-Definition-Finishing.

Ekstra pürüzsüz olan bu yüzeyde kirler neredeyse hiç tutunamaz ve yüzey son derece kolay bir şekilde temizlenir. Pencerelerimizin ve kapılarımızın bakımı da çok kısa sürede tamamlanır: Yılda bir kez bir damla yemeklik yağ ile pencerelere ve silikon kullanarak da contalara bakım yapmanız yeterlidir.

SYNEGO pencereler

PVC sistemi – Yapı derinliği 80 mm ve Uf değeri maks. 0,94 W/m²K
SYNEGO pencereler, enerji bilinci olan müşteriler için en iyi tercihtir. Bu sistem, 0,94 W/m²K seviyesine ulaşan Uf değerinin yanı sıra ekonomik kullanım özellikleri ve zengin tasarım seçenekleriyle de kendisini kanıtlamıştır.

SYNEGO kapılar

Profil sistemi – Yapı derinliği 80 mm ve Ud değerimaks. 0,82 W/m²K
RC3 direnç sınıfına kadar olan aksamlar için tasarlanan SYNEGO kapılar, hırsızlığa karşı son derece üstün bir koruma sağlar. Isı yalıtımı, yüksek ses yalıtımı, uzun kullanım ömrü ve geniş renk yelpazesi ile bu kapılar, son derece yüksek beklentileri olan müteahhitlerin için de uygundur.

SYNEGO sürgülü kapılar

Profil sistemi – Yapı derinliği 80 mm ve Uf değeri maks. 1,3 W/m²K
Tıpkı SYNEGO pencereler ve kapılar gibi, bunlarla bağlantılı sürgülü kapılar da hırsızlığa karşı üstün koruma sağlar.

SYNEGO NL pencereler

120 mm yapı derinliğinde geleneksel ahşap görünümlü PVC sistemi
SYNEGO pencereler hiçbir özellik bakımından ahşap pencerelerin gerisinde kalmaz, hatta onlardan çok daha uzun ömürlüdür.

Brillant-Design pencereler

PVC sistemi – Yapı derinliği 70 mm ve Uf değerimaks. 1,3 W/m²K
70 mm yapı derinliği ve zengin tasarım seçenekleriyle Brillant-Design pencereler, eski binalardaki yenileme çalışmaları için ideal bir tercihtir.

Brillant-Design kapılar

70 mm yapı derinliğine ve hırsızlığa karşı en iyi korumaya sahip profil sistemi
Brillant-Design kapılarımız; kaynaklanmış köşe bağlantıları, kanattaki kapalı çelik çerçeve ve geniş yüzeyli destekler sayesinde son derece stabildir ve uzun ömürlüdür. Müşterileriniz seneler sonra bile kapılarından hala ilk günkü kadar memnun olmaya devam edecek – büyük kapılarda bile.

Euro-Design 70 pencereler

70 mm yapı derinlikli pencere sistemi
Euro-Design 70 pencere sistemimiz, müşterilerinize son derece zengin tasarım seçenekleri sunar. 70 mm yapı derinliği sayesinde eski binalar için de mükemmel bir tercihtir.