Gardella Rolling Roof Çeşitleri
ROLLING ROOF NEDİR?

Mekanlarınıza hava katarak size maksimum fayda sağlayacak olan Rolling Roof evinizde, kafe veya restaurantınızda ve daha bunun gibi pek çok alanda uzun seneler konforlu bir biçimde kullanabilmenizi estetik görünümü ile mekanınızda keyifli zamanlar geçirmenizi sağlar.

Rolling Roof pek çok renk alternatifleri ile mekanlarınızda uyum problemi yaşamaksızın seçtiğiniz renklerde tasarlıyoruz. Açılır ve kapanır tavanlardan bir farkı vardır. Katlanırken yapmış olduğu toplanma işlemi sayesinde açık alanlarınızı dilediğiniz zaman kapalı bir mekana dönüştürebilirsiniz. Rolling Roof sistemindeki paneller aydınlıktan ve güneş ışığından maksimum verim almanız için tasarlıyoruz. Böylelikle sizleri ışıktan mahrum bırakmayan bir proje olmakla kalmayıp mekanınız ve sizinle bir bütün hale geliyor. Rolling Roof sistemini kolaylıkla temizleyebilirsiniz sistem katlanma hareketi yaparak toplanarak. Bu katlanma hareketi sayesinde Rolling Roof’un panelleri kolayca temizlenebilir.

ROLLING ROOF ÇATI SİSTEMLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Rolling Roof projesi bulunduğu ortama estetik ve şık bir görünüm katmasının beraberinde kendisine özgü hareket sistemleri sayesinde her mekana uygun ihtiyaçları en iyi biçimde karşılar. Rolling Roof’un özel panelleri olumsuz hava koşullarına karşı koruma elde ederek ısı yalıtımını dört mevsim boyunca en profesyonelce yapmaya devam eder.

Sizlere soğuk havalarda bile sıcaklığın konforunu yaşatır. Rolling Roof’un diğer sistemlerden farklı olan en önemli olan özelliği ise özel panelleri sayesinde yağışlı havalarda iç mekanın yağış almayacağı şekilde yarım açılarak, mekanınızın havasız kalmasını engelliyor olmasıdır. Rolling Roof son derece güvenli bir sistemdir ve istenildiğinde kolayca temizlenebilir.

ROLLING ROOF NASIL HAREKET EDER?

Rolling Roof sistemimizin hareket özelliklerinden bahsedecek olursak;
Panelleri kendi etrafında dönerek kontrollü bir biçimde kapanır.
Mekanın ışık, hava ve ısı gereksinimlerine göre istenen noktada durdurulabilir.
Gardella Garden Rolling Roof sistemleri her çeşit mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlıyor.
Bu sistem sayesinde teras, kış bahçesi, kafe vb. Alanlarda sıcak, konforlu, havadar ve aydınlık yaşam alanları yaratılabilir.
Daha gösterişli bir görünüm elde etmek isteyenler için LED ışıklandırmalar kullanılarak donatılabilir.